צפצוף באוזן שמאל – טיפול טבעי – סיפור הצלחה מהקליניקה (2017)

תיאור מקרה מוצלח של מטופל מהקליניקה שהגיע עם צפצוף באוזן שמאל

 
מאת: אלון מרבר Cl.H , ND -נטורופת מומחה לטיפול בבעיות אוזניים
תלונה מרכזית: טינטון | טיניטוס באוזן שמאל
 
רקע אודות המטופל

גיא, בן 21, רווק, חייל משוחרר, עובד בעבודה מועדפת, אורח חיים לא מסודר, הולך לישון מאוחר מאוד, שותה הרבה קפה ותזונה צמחונית המבוססת על קמח לבן.

 
תיאור התלונה:

מזה כשנה סובל גיא ממצב של צפצוף באוזן שמאל. הוא מתאר את זה כצליל של שריקה גבוהה וקבועה באוזן שמאל. הדבר היחידי ששם לב הוא שבסוף שבוע כשישן יותר הטינטון פחות מפריע לו. לאחר אבחון מקיף אצל רופא אף אוזן גרון, בדיקה ידנית לשלילת בעיות בלסת ובדיקת CT ראש הכל נראה תקין ונאמר לגיא שאין דרך לרפא את הבעיה אך ניתן להקל באמצעות מכשירי מיסוך שונים בהם יצטרך להשתמש עד סוף חייו.

 
משמעות התלונה

במצב תקין ומאוזן המוח משדר צלילים שונים ומווסת אותם במקביל כך שאנחנו שומעים שקט באוזניים כשאין גירוי צליל חיצוני. במצב של טינטון המוח לא מצליח לווסת את אותם צלילים מסיבות שונות והתוצאה היא צליל מציק שבא בצורה של זמזום,שריקה,חריקה וכדומה. להמשך קריאה על טינטון.

 

יש לך צפצוף באוזן שמאל ? 
טיפול טבעי ממוקד לטינטון ורעשים באוזניים
אלון מרבר N.D,Cl.H – נטורופת מומחה לטיפול בטינטון ובעיות אוזניים
התקשרו עכשיו לפרטים נוספים: 0523-965749 | 0722-500051
מחלות נוספות וטיפולים ברקע

פציעה בברך לפני כחודש במשחק כדורגל.מטופל בפזיותרפיה.

 
הטיפול הטבעי בטינטון

מנסיון רב אני יכול לציין שהדיקור הקוראני בכפות הידיים בשיטת הסו-ג'וק הוא היעיל ביותר לטיפול בטינטון. בנוסף לדיקור ישנם כלים טיפוליים נוספים בסו-ג'וק שגם הם יעילים לא פחות וכוללים חימום והדבקת זרעים על נקודות מפתח בכפות הידיים. בנוסף לכל זה אני לעיתים משלב גם תמציות של צמחי מרפא בהתאם לצורכי המטופל

 
תוצאות הטיפול

במקרה של גיא, התחלנו בשני טיפולים בשבוע במשך השבועיים הראשונים מה שהביא להקלה מהירה בעוצמת הצפצוף. לאחר מכן טיפול שבועי לעוד 4 שבועות ואז דיווח גיא שאין יותר צפצוף באוזן שמאל.

יש לך צפצוף באוזן שמאל ?
נפרוטיק סינדרום

עדויות נוספות של מטופלים שהטיפול אצלנו עזר להם עם הטינטון:

הרופאים אומרים – אין פתרון

האמת היא שבמקרים רבים יש פתרון ולפחות ניתן להקל ברמה משמעותית ולהפחית את רמת הצפצוף או הרעשים באוזניים. אם אתם מתלבטים התקשרו עוד היום להתייעצות כי ככל שעובר הזמן הטינטון מתקבע ונהיה יותר קשה לטפל בו.
 
לחצו פה למידע נוסף על הטיפול הטבעי בטינטון

לפרטים נוספים צרו קשר

WhatsApp chat
דילוג לתוכן